20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
493 000 €
2 541 € / m²Barcelona, Polinyà, Calle Ausias March, 12
Ref: 448463
Idíl·Lic Can RoviraKompleks
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
194 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksIdíl·Lic Can Rovira
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane194 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Polinyà, Calle Ausias March, 12
Going to this location!Loading...