2 zdjęciaVenta de piso en Calle del Castell, 26, Rubí
289 000 €
3 853 € / m²Barcelona, Rubí, Sant Jordi - Zamek, Calle del Castell, 26
Ref: 448467
Castell 26Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
3Sypialnie
2Łazienki
75 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- KompleksCastell 26
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane75 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Rubí, Sant Jordi - Zamek, Calle del Castell, 26
Going to this location!Loading...