Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista) photo 120 zdjęć
Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista) photo 2
Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista) photo 3
Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista) photo 4
Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista) photo 5

Obra nueva Raval de Dins, Sabadell en Sabadell (Revista)

od 498 820 

od 3 464  / m²

Barcelona, Sabadell, Centrum, Barrio El Centre

Ref: 245698

Dodaj do ulubionych
144 m²m2 zabudowane

Nieruchomości

od 144 od 498 820 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen498 820 € - 498 820 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane144 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Zużycie energiiEn trámite

Polecane promocje w Hiszpanii

Adres

Barcelona, Sabadell, Centrum, Barrio El Centre

Going to this location!
Loading...