10 zdjęć

Venta de piso en Calle de la Torrassa, 36, Sant Adriá de Besós
401 000 €
4 312 € / m²Barcelona, Sant Adrià de Besòs, Sant Joan Baptista, Calle de la Torrassa, 36
Ref: 189892
Torrassa 36 to nowoczesny projekt znajdujący się w dynamicznie rozwijającej się okolicy Sant Adrià de Besòs. W ramach tego przedsięwzięcia powstaje budynek czteropiętrowy, który mieści 12 mieszkań z trzema sypialniami. Dodatkowo, w skład kompleksu wchodzą powierzchnie handlowe i miejsca postojowe z wydzielonymi schowkami. Niektóre apartamenty wyróżniają się posiadaniem prywatnych tarasów lub dziedzińców.
Inwestycja wyróżnia się zastosowaniem szlachetnych materiałów i przemyślanym projektem wnętrza. Szczególną uwagę przyciąga reprezentacyjny hall wejściowy, który podnosi prestiż miejsca. Ostatnie piętro oferuje przestrzenie tarasowe zarówno prywatne, jak i wspólne, co pozwala mieszkańcom na relaks przy malowniczych widokach okolicy. Cena tych prestiżowych apartamentów wynosi 371 000 €, a powierzchnia użytkowa oscyluje między 93 m² a 107 m².
Sant Adrià de Besòs to idealne miejsce do życia, łączące wygodę życia miejskiego z bliskością natury. Mieszkańcy mogą czerpać korzyści z doskonałej komunikacji i różnorodnych usług dostępnych w pobliżu. Torrassa 36 zapewnia mieszkańcom komfort, design i funkcjonalność w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Barcelony.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
Dane nieruchomości
- KompleksTORRASSA 36
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane93 m²
Adres
Barcelona, Sant Adrià de Besòs, Sant Joan Baptista, Calle de la Torrassa, 36
Going to this location!