31 zdjęć

Venta de piso en Ramón Llull, 511, Sant Adriá de Besós
400 000 €
3 252 € / m²Barcelona, Sant Adrià de Besòs, La Mina, Ramón Llull, 511
Ref: 507103
LarGarbíKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
123 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksLarGarbí
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane123 m²
Adres
Barcelona, Sant Adrià de Besòs, La Mina, Ramón Llull, 511
Going to this location!Loading...