2 zdjęciaÁtico en Sant Boi bien orientado con terraza, Sant Boi de Llobregat
182 000 €
2 193 € / m²Barcelona, Sant Boi de Llobregat
Ref: 62088
MieszkaniaPodkategorie
1979Rok oddania
3Sypialnie
83 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1979
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- m2 zabudowane83 m²