20 zdjęć

Venta de piso en Calle Igualada, Sant Cugat del Vallès
740 000 €
6 789 € / m²Barcelona, Sant Cugat del Vallès, Święty Dominik, Calle Igualada
Ref: 246329
IgualadaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
109 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- KompleksIgualada
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane109 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Barcelona, Sant Cugat del Vallès, Święty Dominik, Calle Igualada
Going to this location!Loading...