17 zdjęć

Venta de piso en Enric Granados, 5, Sant Cugat del Vallès
550 000 €
6 627 € / m²Barcelona, Sant Cugat del Vallès, Centrum - Estació, Enric Granados, 5
Ref: 256466
Enric Granados 5-7Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
83 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieElektryczny
Dane nieruchomości
- KompleksEnric Granados 5-7
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane83 m²
Adres
Barcelona, Sant Cugat del Vallès, Centrum - Estació, Enric Granados, 5
Going to this location!Loading...