12 zdjęć

Venta de chalet independiente en Diseminado Disseminat, 69, Sant Pere de Ribes
870 000 €
3 271 € / m²Barcelona, Sant Pere de Ribes, Puigmoltó-Can Macià, Diseminado Disseminat, 69
Ref: 341744
PuigmoltóKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
266 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- KompleksPuigmoltó
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane266 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiEn trámite
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Sant Pere de Ribes, Puigmoltó-Can Macià, Diseminado Disseminat, 69
Going to this location!Loading...