0 zdjęćVenta de duplex en Calle Major, 51, Sant Pere de Ribes
440 000 €
3 385 € / m²Barcelona, Sant Pere de Ribes, Centro Pueblo, Calle Major, 51
Ref: 209298
Położona w tętniącej życiem części Sant Pere de Ribes, ulica Major 51 oferuje zróżnicowane mieszkania w nowoczesnym i starannie zaprojektowanym budynku. Na parterze znajdują się cztery mieszkania, natomiast na pierwszym piętrze można wybierać spośród czterech mieszkań z trzema sypialniami oraz czterech jednopokojowych. Drugie piętro zaskakuje przestronnymi dwupoziomowymi mieszkaniami – cztery czteropokojowe z tarasami oraz cztery dwupokojowe również z tarasami.
Wnętrza mieszkań charakteryzują się wysokim standardem wykończenia – kuchnie są wyposażone w piekarniki, płyty indukcyjne i okapy. Drzwi wewnętrzne są lakierowane na biało, co dodaje wnętrzom nowoczesnego wyglądu. Innowacyjne systemy, takie jak aerotermia czy klimatyzacja z funkcją chłodzenia i ogrzewania, zapewniają komfort i oszczędność energii. Okna zewnętrzne wykonane są z aluminium i wyposażone w podwójne szyby, co gwarantuje doskonałe właściwości izolacyjne. Dodatkowo, aluminiowe rolety z silnikiem zwiększają wygodę użytkowania. Można opcjonalnie zakupić miejsce parkingowe i komórkę lokatorską.
Mieszkania na ulicy Major 51 to nie tylko komfort wewnątrz, ale także doskonała lokalizacja. Ceny mieszkań zaczynają się od 230 000 €, a ich powierzchnia oscyluje w przedziale od 58 m² do 130 m². Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostęp do licznych udogodnień, co czyni ją idealnym miejscem do życia dla osób ceniących miejskie wygody i bliskość wszystkich atrakcji, jakie oferuje Sant Pere de Ribes.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieElektryczny
Dane nieruchomości
- KompleksMajor 51
- PodkategorieDupleksy
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane130 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiEn trámite
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Winda
Plany
Adres
Barcelona, Sant Pere de Ribes, Centro Pueblo, Calle Major, 51
Going to this location!