20 zdjęć

Obra nueva carrer Ter 6 en Sant Pere de Ribes (Revista)
od 950 000 €
od 3 654 € / m²Barcelona, Sant Pere de Ribes, Mas Alba-Can Lloses, Calle Ter, 6
Ref: 180609
Nieruchomość w carrer Ter 6
Twój nowy dom w malowniczej lokalizacji! Planowana dostawa: marzec 2025 (obecnie w fazie końcowej budowy). Zapoznaj się z luksusem i wygodą tego imponującego, nowoczesnego domu jednorodzinnego usytuowanego w spokojnej dzielnicy Mas Alba w Sant Pere de Ribes. Znajdując się zaledwie kilka minut od centrum miasta i tętniącego życiem Sitges, możesz cieszyć się ciszą i spokojem, nie rezygnując z miejskich udogodnień.
Zalety nowych budynków carrer Ter 6
Ten dom o powierzchni przekraczającej 260 m² oferuje pięć przestronnych sypialni i cztery łazienki. Kuchnia otwarta na jadalnię pozwala cieszyć się najlepszymi chwilami dnia w gronie rodzinnym. Do dyspozycji masz także prywatny basen, ogród, garaż oraz dużą taras.
Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz najwyższej jakości wykończeniami. Zrównoważona konstrukcja i maksymalna efektywność energetyczna, w tym panele słoneczne oraz system aerotermii, zapewniają znaczące oszczędności na rachunkach, chroniąc jednocześnie środowisko. Wyobraź sobie relaks w swoim prywatnym azylu z pięknym basenem i doskonałym ogrodem, idealnym na niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi.
Życie w mieście Sant Pere de Ribes
Nie przegap okazji, aby zamieszkać w jednej z najlepszych dzielnic Sant Pere de Ribes, z upragnionym spokojem i komfortem. Jeśli potrzebujesz, oferujemy pomoc w finansowaniu, aby ułatwić Ci drogę do wymarzonego domu.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę!
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen950 000 € - 950 000 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruI Trimestre
- Rodzaj nieruchomościWolny