14 zdjęć

Venta de piso en Lluis Companys, Sant Quirze del Vallès
875 000 €
5 645 € / m²Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Mas Duran, Lluis Companys
Ref: 230783
Ta wyjątkowa nieruchomość w Lluis Companys to doskonały przykład luksusu i nowoczesnego stylu życia. Budynek został wzniesiony z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku i składa się z sześciu ekskluzywnych apartamentów. Jego architektura oraz użyte materiały, w połączeniu z przemyślanym układem przestrzeni, oferują niezrównane poczucie komfortu i ekskluzywności.
Zaledwie dziesięć minut od tętniącej życiem Barcelony, nieruchomości w tej okolicy oferują nie tylko luksusowe warunki mieszkalne, ale również dostęp do rozległych terenów zielonych i najważniejszych punktów usługowych. W zasięgu pięciu minut znajdują się najlepsze sklepy, szkoły oraz uczelnie, co sprawia, że miejsce to jest idealnym wyborem dla rodzin i osób ceniących sobie wygodę oraz bliskość do miejskiej kultury.
Sant Quirze del Vallès to miejsce, które łączy w sobie urok spokojnej okolicy z zaletami życia w dynamicznej metropolii. Nieruchomości zlokalizowane w tej części Barcelony oferują powierzchnię mieszkalną od 151 m² do 155 m², z trzema lub czterema sypialniami, a ich ceny wahają się w przedziale od 810 000 € do 950 000 €. To znakomity wybór dla osób poszukujących elegancji i funkcjonalności w prestiżowej lokalizacji.
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieGaz ziemny
Dane nieruchomości
- KompleksLluis Companys
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane155 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyF
Polecane promocje w Hiszpanii
Plany
Adres
Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Mas Duran, Lluis Companys
Going to this location!