2 zdjęciaVenta de piso en Camino Antic de Rubí, 1, Sant Quirze del Vallès
343 000 €
3 573 € / m²Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Sant Quirze Parc-Vallsuau-Castellet, Camino Antic de Rubí, 1
Ref: 448643
Jale SuitesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
96 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksJale Suites
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane96 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Sant Quirze Parc-Vallsuau-Castellet, Camino Antic de Rubí, 1
Going to this location!Loading...