2 zdjęciaVenta de piso en Camino Antic de Rubí, 1, Sant Quirze del Vallès
476 000 €
3 526 € / m²Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Sant Quirze Parc-Vallsuau-Castellet, Camino Antic de Rubí, 1
Ref: 448646
Jale SuitesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
135 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksJale Suites
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane135 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Sant Quirze del Vallès, Sant Quirze Parc-Vallsuau-Castellet, Camino Antic de Rubí, 1
Going to this location!Loading...