7 zdjęć

Venta de piso en Calle Santa Rosa, 23, Santa Coloma de Gramenet
435 000 €
3 508 € / m²Barcelona, Santa Coloma de Gramenet, Riu, Calle Santa Rosa, 23
Ref: 256426
Santa Rosa 23Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
2027Rok oddania
1Piętro
4Sypialnie
3Łazienki
124 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2027
Dane nieruchomości
- KompleksSanta Rosa 23
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane124 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
- Emisje2 kg CO2/m² año
- Zużycie energii15 kWh/m² año
Polecane promocje w Hiszpanii
Plany
Adres
Barcelona, Santa Coloma de Gramenet, Riu, Calle Santa Rosa, 23
Going to this location!Loading...