17 zdjęć

Venta de piso en Calle Florencia, 58, Santa Coloma de Gramenet
275 000 €
2 696 € / m²Barcelona, Santa Coloma de Gramenet, Riera Alta - Llatí, Calle Florencia, 58
Ref: 340510
en Calle FlorenciaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
102 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- Kompleksen Calle Florencia
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane102 m²
- OrientacjaPółnoc
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiEn trámite
Polecane promocje w Hiszpanii
Plany
Adres
Barcelona, Santa Coloma de Gramenet, Riera Alta - Llatí, Calle Florencia, 58
Going to this location!Loading...