2 zdjęciaVenta de casa de principios del modernismo, Santa Maria de Palautordera
595 000 €
1 562 € / m²Barcelona, Santa Maria de Palautordera
Ref: 62977
Chalet niezależnyPodkategorie
1850Rok oddania
7Sypialnie
2Łazienki
381 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1850
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie7
- Łazienki2
- m2 zabudowane381 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Santa Maria de Palautordera
Going to this location!Loading...