7 zdjęć

Venta de piso en Carretera Callus, 49, Santpedor
339 000 €
3 459 € / m²Barcelona, Santpedor, Carretera Callus, 49
Ref: 446800
Montserrat LivingKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
98 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksMontserrat Living
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane98 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Santpedor, Carretera Callus, 49
Going to this location!Loading...