Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges
 photo 120 zdjęć
Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges
 photo 2
Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges
 photo 3
Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges
 photo 4
Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges
 photo 5

Venta de piso en Felip Font i Falp, 55, Sitges

697 680 

5 207  / m²

Barcelona, Sitges, Vallpineda-Santa Bárbara, Felip Font i Falp, 55

CalaBlanca Residences

Ref: 188785

Dodaj do ulubionych
CalaBlanca ResidencesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
134 m²m2 zabudowane

Nowa inwestycja deweloperska w mieście Sitges, usytuowana w prestiżowej dzielnicy Vallpineda. Ten wyjątkowy projekt mieszkaniowy obejmuje 29 domów zaprojektowanych zgodnie z certyfikacją Passive House, co zapewnia wysoki poziom efektywności energetycznej oraz komfortu dla mieszkańców.

Wyróżniają się one przestronnymi wnętrzami, nowoczesnym designem, najwyższej jakości wyposażeniem oraz prywatnymi tarasami i ogrodami. Kompleks oferuje wspólną strefę z basenem oraz parkingami i schowkami w podziemiach. W cenie zakupu wliczone jest jedno miejsce parkingowe i schowek.

Każdy budynek zapewnia także niepowtarzalne doświadczenia na tarasach dachowych, gdzie znajduje się 300 m² przestrzeni relaksacyjnej z tarasem solarnym i 100 m² powierzchni wodnej. To idealne miejsce do podziwiania zachodów słońca i panoramy morza.

W pobliżu inwestycji znajdują się międzynarodowe szkoły, obiekty sportowe i strefy handlowe oraz szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych. Finansowanie domu obejmuje przedział cenowy od 697 680 € do 780 300 €, z liczbą sypialni od 2 do 4 i powierzchnią mieszkań od 98 m² do 141 m².

Położone 35 kilometrów na południe od Barcelony, Sitges cieszy się wyjątkowym położeniem nad brzegiem Morza Śródziemnego i u stóp masywu Garraf. Ta dawna wioska rybacka oferuje bogatą i zróżnicowaną historię, widoczną w swoich malowniczych brukowanych uliczkach i imponującym dziedzictwie architektonicznym, obejmującym liczne modernistyczne i neoklasycystyczne budynki.

Sitges jest międzynarodowym centrum dzięki złocistym plażom, łagodnemu klimatowi i kosmopolitycznej atmosferze. Jest miejscem tętniącym życiem kulturalnym, w tym festiwalami filmowymi, muzycznymi i teatralnymi, oraz dynamiczną sceną sztuki współczesnej. Wydarzenia takie jak Festiwal Filmowy, Festiwal Jazzu i coroczna wystawa sztuki współczesnej są szeroko znane. Miasto oferuje także marinę, 18-dołkowe pole golfowe, szkoły międzynarodowe oraz doskonałą gastronomię w restauracjach wysokiej klasy i rozrywkowe życie nocne.

Sitges łączy elegancję i urok historycznego miasta z energią i nowoczesnym stylem życia, a dzięki świetnymi połączeniami drogowymi, autostradzie, transportowi publicznemu i odległości 15 km od lotniska w Prat, stanowi dogodną lokalizację. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, które z fantastycznych domów stanie się Twoim przyszłym miejscem do życia!

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Informacje o projekcie / Stan budowy