3 zdjęciaVenta de duplex en Alta del Vinyet, 2, Sitges
739 000 €
5 204 € / m²Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Alta del Vinyet, 2
Ref: 188856
Zapraszamy do odkrycia nowej i ekskluzywnej inwestycji mieszkaniowej w malowniczej lokalizacji Sitges. Projekt umiejscowiony w prestiżowej okolicy charakteryzuje się współczesną architekturą, nowoczesnymi rozwiązaniami i najwyższym standardem wykończenia.
Ta unikalna oferta obejmuje 12 mieszkań usytuowanych w pięknej dzielnicy. Dostępne są przestronne mieszkania od 3 do 4 sypialni o powierzchni od 107 m² do 142 m², które zapewniają komfortowe i luksusowe warunki zamieszkania. Mieszkania na najwyższych piętrach są wyposażone w przestronne tarasy, oferujące zapierające dech w piersiach widoki na morze.
W każdym mieszkaniu znajdują się w pełni wyposażone kuchnie z urządzeniami od renomowanych producentów oraz łazienki z nowoczesnym wykończeniem z gresu porcelanowego. Inwestycja stawia na energooszczędne technologie, oferując wysoki standard życia i komfort. Dodatkowo, do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe, co znacznie podnosi wygodę przyszłych mieszkańców.
Sitges to miasto znane z pięknych plaż, a także dogodnej lokalizacji umożliwiającej szybki dojazd do Barcelony czy Tarragony. Odległość do lotniska w Barcelonie to jedynie 26 minut jazdy samochodem. Plaża jest oddalona jedynie 5 minut jazdy od inwestycji, a piesza wycieczka zajmuje zaledwie 14 minut. Przewidywana data zakończenia projektu to koniec 2025 roku.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
Dane nieruchomości
- KompleksALT VINYET LIVING
- PodkategorieDupleksy
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane142 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje5 kg CO2/m² año
- Zużycie energii29 kWh/m² año
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Winda
Adres
Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Alta del Vinyet, 2
Going to this location!