11 zdjęć

Venta de piso en Calle Felip Font i Falp, 55, 59, Sitges
697 680 €
8 406 € / m²Barcelona, Sitges, Vallpineda-Santa Bárbara, Calle Felip Font i Falp, 55, 59
Ref: 229880
Zapraszamy do odkrycia świeżej definicji luksusu w Cala Blanca Residence w Sitges. Ta ekskluzywna nieruchomość obejmuje 29 apartamentów wysokiego standardu, usytuowanych w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów tego malowniczego miasta. Miejsce łączy nowoczesny design, zrównoważony rozwój oraz pełny komfort, zaledwie kilka minut od centrum Sitges, plaż oraz doskonałej komunikacji z Barceloną i lotniskiem El Prat. Mieszkania charakteryzują się powierzchnią od 83 m² do 120 m², oferując rozkład od dwóch do czterech sypialni.
Budynki wyróżniają się śródziemnomorskim stylem i zostały zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi standardami Passivhaus, co zapewnia niemal zerowe zużycie energii i wyjątkowy komfort wewnętrzny. Charakteryzują się one dużymi oknami, balkonami łączącymi kamień z drewnem i przestrzeniami zaprojektowanymi do korzystania z naturalnego światła i piękna śródziemnomorskiego otoczenia. Każde mieszkanie posiada przestronne, prywatne tarasy z otwartym widokiem, niektóre również z własnym ogrodem, tworząc intymne miejsce do relaksu. Na parterze zlokalizowany jest zadbany ogród z niskokonserwacyjnymi roślinami oraz basen komunalny. Dach każdego budynku oferuje strefę wypoczynkową z łóżkami balińskimi, basenem i zielenią, skąd roztacza się niepowtarzalny widok na morze oraz miasto.
Cala Blanca Residence to synonim wysokiej jakości wykonania i doskonałych wykończeń. Okna z PVC z potrójnym oszkleniem, izolacja termiczna i akustyczna, system mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła, a także w pełni wyposażone kuchnie i luksusowe łazienki, wszystko to projektowano, by połączyć funkcjonalność z estetyką. W podziemiach znajduje się przestronny garaż z indywidualnymi schowkami i bezpośrednim dostępem do mieszkań. Okolica zapewnia spokój i elegancję z najbliższymi, dogodnie usytuowanymi szkołami międzynarodowymi, obiektami sportowymi, strefami handlowymi, i plażą w zasięgu 10-minutowego spaceru. Cala Blanca Residence to miejsce dla tych, którzy pragną unikalnego, zdrowego i energooszczędnego domu, będącego symbolem luksusu i nowoczesnego stylu życia. Twój nowy dom czeka na Ciebie w Sitges.