8 zdjęć

Venta de piso en Margarida Xirgu, 7, Sitges
507 000 €
8 450 € / m²Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Margarida Xirgu, 7
Ref: 256526
Calma ResidencesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2027Rok oddania
2Sypialnie
1Łazienki
60 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2027
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieElektryczny
Dane nieruchomości
- KompleksCalma Residences
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane60 m²
Adres
Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Margarida Xirgu, 7
Going to this location!Loading...