8 zdjęć

Venta de duplex en Margarida Xirgu, 7, Sitges
850 000 €
7 143 € / m²Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Margarida Xirgu, 7
Ref: 339787
Calma ResidencesKompleks
DupleksyPodkategorie
2027Rok oddania
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
119 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2027
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieElektryczny
Dane nieruchomości
- KompleksCalma Residences
- PodkategorieDupleksy
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane119 m²
Adres
Barcelona, Sitges, Vinyet-Terramar-Can Pei-Can Girona, Margarida Xirgu, 7
Going to this location!Loading...