5 zdjęć

Venta de piso en Calle Sant Honorat, 26, Sitges
440 000 €
5 789 € / m²Barcelona, Sitges, San Sebastián-Aiguadolç, Calle Sant Honorat, 26
Ref: 447770
Essència SitgesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
76 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksEssència Sitges
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane76 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Sitges, San Sebastián-Aiguadolç, Calle Sant Honorat, 26
Going to this location!Loading...