18 zdjęć

Venta de piso en Calle Santa Digna, 54, Vilafranca del Penedès
278 000 €
2 896 € / m²Barcelona, Vilafranca del Penedès, Nowe Miasto, Calle Santa Digna, 54
Ref: 446661
en Poble NouKompleks
MieszkaniaPodkategorie
ZakończonaStan
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
96 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanZakończona
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- Kompleksen Poble Nou
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane96 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Vilafranca del Penedès, Nowe Miasto, Calle Santa Digna, 54
Going to this location!Loading...