12 zdjęć

Venta de piso en Calle Pati de Gall, 19, Vilafranca del Penedès
241 000 €
3 493 € / m²Barcelona, Vilafranca del Penedès, L'Espirall, Calle Pati de Gall, 19
Ref: 446685
LandCo Vilafranca 1 y 2Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
69 m²m2 zabudowane
Drzewa owocoweUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- KompleksLandCo Vilafranca 1 y 2
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane69 m²
Adres
Barcelona, Vilafranca del Penedès, L'Espirall, Calle Pati de Gall, 19
Going to this location!Loading...