11 zdjęć

Venta de piso en Calle Montblanc, 39, Vilafranca del Penedès
285 761 €
3 175 € / m²Barcelona, Vilafranca del Penedès, Nowe Miasto, Calle Montblanc, 39
Ref: 446700
MontblancKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
90 m²m2 zabudowane
Drzewa owocoweUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksMontblanc
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane90 m²
Adres
Barcelona, Vilafranca del Penedès, Nowe Miasto, Calle Montblanc, 39
Going to this location!Loading...