33 zdjęcia

Venta de duplex en , Vilafranca del Penedès
295 000 €
1 903 € / m²Barcelona, Vilafranca del Penedès
Ref: 64932
DupleksyPodkategorie
2004Rok oddania
4Sypialnie
3Łazienki
155 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2004
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane155 m²