8 zdjęć

Obra nueva Pere Alagret en Vilafranca del Penedès (Revista)
od 273 861 €
od 2 402 € / m²Barcelona, Vilafranca del Penedès, Barceloneta - Molí d'En Rovira, Calle Pere Alagret, 120
Ref: 3608
## Nieruchomość w Pere Alagret
Ostatnie mieszkania na sprzedaż o przestrzeni od 95 m² do 120 m², zawierające 3 do 4 sypialni, gotowe do natychmiastowego odbioru. W tej wyjątkowej lokalizacji oferowana jest nowoczesna przestrzeń mieszkalna z dostępem do basenu, zielonych terenów rekreacyjnych oraz placu zabaw. Jest to idealny wybór dla tych, którzy pragną połączyć miejskie życie z bliskością natury i dostępem do wszystkich niezbędnych usług.
## Zalety nowych budynków Pere Alagret
Mieszkania położone są zaledwie kilka kroków od centrum miasta, oferując doskonałą komunikację z głównymi drogami, co zapewnia łatwy dostęp do Barcelony oraz urokliwych plaż w okolicach. Wnętrza charakteryzują się nowoczesnym podejściem do klimatyzacji dzięki wykorzystaniu systemu aerotermii. Ponadto, na terenie znajduje się parking oraz opcjonalna możliwość korzystania z dodatkowego miejsca magazynowego.
## Życie w mieście Vilafranca del Penedès
Vilafranca del Penedès to urocze miasto, które łączy jego bogatą historię z nowoczesnym stylem życia. Dzięki swojej lokalizacji mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i pięknem okolicy, nie rezygnując z życia w dynamicznym środowisku miejskim. Trzecia faza promocji już wkrótce się rozpoczyna, więc jest to idealny moment, aby zarezerwować swoje wymarzone miejsce zamieszkania w przedziale cenowym od 273 137 € do 288 472 €.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek9
- Zakres cen273 861 € - 297 878 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruIII Kwartał
- StanZakończona
- Faza budowyPrzekazanie kluczy
- Rodzaj nieruchomościWolny
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane114 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
- CEE EmisjaA
- Emisje5 kg CO2/m² año
- Zużycie energii24 kWh/m² año
Adres
Barcelona, Vilafranca del Penedès, Barceloneta - Molí d'En Rovira, Calle Pere Alagret, 120
Going to this location!