11 zdjęć

Venta de piso en Calle Francesc Junipero Serra, 7, Vilanova del Camí
245 000 €
2 333 € / m²Barcelona, Vilanova del Camí, Calle Francesc Junipero Serra, 7
Ref: 446745
c/ Francesc Juníper SerraKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
105 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- Kompleksc/ Francesc Juníper Serra
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane105 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Widoki
- Jasne widoki
Adres
Barcelona, Vilanova del Camí, Calle Francesc Junipero Serra, 7
Going to this location!Loading...