20 zdjęć

Venta de piso en Avenida Collada, Vilanova i la Geltrú
398 000 €
3 755 € / m²Barcelona, Vilanova i la Geltrú, La Collada - Sis Camins, Avenida Collada
Ref: 325771
ColladaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
1Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
106 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- KompleksCollada
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane106 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje6 kg CO2/m² año
- Zużycie energii36 kWh/m² año
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Ogród
Adres
Barcelona, Vilanova i la Geltrú, La Collada - Sis Camins, Avenida Collada
Going to this location!Loading...