20 zdjęć

Venta de piso en Calle Banderer, 3, Vilanova i la Geltrú
273 000 €
4 475 € / m²Barcelona, Vilanova i la Geltrú, Sant Joan - L'Aiguacuit, Calle Banderer, 3
Ref: 447871
Banderer 3Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
61 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksBanderer 3
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane61 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Barcelona, Vilanova i la Geltrú, Sant Joan - L'Aiguacuit, Calle Banderer, 3
Going to this location!Loading...