20 zdjęć

Venta de piso en Avenida de la Collada, 108, Vilanova i la Geltrú
400 000 €
4 082 € / m²Barcelona, Vilanova i la Geltrú, La Collada - Sis Camins, Avenida de la Collada, 108
Ref: 78867
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości zlokalizowaną w Barcelonie, w dzielnicy Vilanova i la Geltrú, przy Avenida de la Collada. Tutaj dostępne są nowoczesne apartamenty o powierzchni od 98 m² do 139 m², obejmujące od 3 do 4 sypialni. Ich ceny mieszczą się w przedziale od 375 000 € do 410 000 €, co czyni tę ofertę godną rozważenia dla osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania.
Nowe inwestycje przy Avenida de la Collada oferują wiele atrakcyjnych udogodnień. W budynku znajduje się wspólna strefa z basenem, a dla mieszkańców przewidziany jest także parking z opcją prywatnego schowka. Każda przestrzeń mieszkalna zaprojektowana została z myślą o pełnym wykorzystaniu naturalnego światła, dzięki czemu wszystkie pokoje są jasne i przestronne. Nowoczesny system ogrzewania i chłodzenia z wykorzystaniem Aerotermii podkreśla ekologiczny charakter inwestycji. Z apartamentów roztaczają się piękne widoki na morze, a ich południowa orientacja zapewnia słoneczne wnętrza przez cały dzień.
Vilanova i la Geltrú to dynamicznie rozwijające się miasto, oferujące liczne możliwości i doskonałą jakość życia. Mieszkanie tutaj oznacza korzystanie z uroków wybrzeża, a także łatwy dostęp do punktów usługowych i rozrywkowych, co czyni to miejsce doskonałym wyborem dla rodzin oraz osób ceniących aktywny styl życia. Dzięki bliskości natury i rozbudowanej infrastruktury miejskiej, ta lokalizacja jest idealna zarówno dla miłośników miejskiego dynamizmu, jak i spokojniejszego trybu życia.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruIII Kwartał
Dane nieruchomości
- KompleksAvenida de la Collada
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane98 m²