Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista) photo 19 zdjęć
Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista) photo 2
Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista) photo 3
Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista) photo 4
Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista) photo 5

Obra nueva Corts Valencianes en Vinarós (Revista)

od 159 000 

od 1 252  / m²

Kastelón, Winarós, Casco urbano, Plaza de les Corts Valencianes, 3

Ref: 68279

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
W budowieStan
127 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Corts Valencianes

Nowa oferta mieszkań z rynku pierwotnego w sercu Vinarós, Castellón, oferuje wyjątkową okazję do zamieszkania w nowoczesnych przestrzeniach. W sprzedaży dostępne są dwudziestojedno mieszkania o powierzchniach od 110 m² do 140 m², każdy z trzema sypialniami, zapewniając komfort i przestrzeń dla całej rodziny.

Zalety nowych budynków Corts Valencianes

Ośrodek składa się z dwóch budynków, oferując w sumie siedemnaście mieszkań, które łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Inwestycja pozwala na personalizację przestrzeni zgodnie z potrzebami mieszkańców, a szeroki zakres cenowy od 159 000 € do 260 000 € umożliwia wybór najbardziej odpowiadającej opcji.

Życie w mieście Vinarós

Życie w Vinarós oznacza korzystanie z uroków miejskiego stylu życia, łącząc wygodę codziennego dojazdu z dostępem do różnorodnych usług i ośrodków kulturalnych. Lokalizacja w Plaza de les Corts Valencianes oferuje znakomitą infrastrukturę oraz bliskość do kluczowych punktów miasta, ułatwiając życie mieszkańców.

Nieruchomości

od 127 od 159 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek6
  • Zakres cen159 000 € - 260 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2025
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane127 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania