9 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
68 780 €
5 291 € / m²Girona, El Far d'Empordá
Ref: 41960
Obiekty przemysłowePodkategorie
2024Rok oddania
W budowieStan
13 m²m2 zabudowane
Bezpośrednio przy ulicyLokalizacja obiektu
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2024
- StanW budowie
Dane nieruchomości
- PodkategorieObiekty przemysłowe
- m2 zabudowane13 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Lokalizacja obiektuBezpośrednio przy ulicy