Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera photo 18 zdjęć
Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera photo 2
Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera photo 3
Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera photo 4
Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera photo 5

Nowa nieruchomość Lyra Ad Home w Alovera

od 182 000 

od 1 625  / m²

Gwatemala, Alovera

Ref: 19069

Dodaj do ulubionych
2027Rok oddania
ZakończonaStan
112 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Lyra Ad Home

Lyra Ad Home to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w Aloverze, niedaleko Guadalajary, w malowniczym otoczeniu, zaledwie 30 minut od Madrytu. Ten prywatny kompleks mieszkaniowy oferuje 52 nowoczesne mieszkania, wyposażone w system aerotermii, który zmniejsza zużycie energii poprzez ogrzewanie podłogowe i chłodzenie. Każda nieruchomość posiada taras, miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską.

Zalety nowych budynków Lyra Ad Home

Kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany z myślą o spokoju i funkcjonalności. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą, która sprzyja relaksowi i aktywnemu trybowi życia. Na terenie osiedla znajdują się basen wspólnotowy z zieloną strefą, zewnętrzna siłownia, plac zabaw dla dzieci i parking rowerowy. Nieruchomości oferują pomiędzy 104 a 118 m² powierzchni, z możliwością wyboru 2 lub 3 sypialni w cenie od 182 000 € do 204 000 €.

Życie w mieście Alovera

Alovera to miasto łączące naturę z wszystkimi niezbędnymi usługami. Mieszkańcy mają szybki dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, co umożliwia łatwe podróże do Madrytu i Guadalajary. Lokalizacja ta oferuje spokój życia w mniejszej społeczności, bez uciążliwego hałasu i korków. Wszystko, co potrzebne do wygodnego życia, znajduje się w zasięgu ręki: sklepy, apteki, banki, restauracje, ośrodki zdrowia, a także usługi edukacyjne i kulturalne. Ponadto, bliskość do nadchodzącego projektu Alovera Beach dodaje tej lokalizacji dodatkowej atrakcyjności.

Nieruchomości

od 112 od 182 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek6
  • Zakres cen182 000 € - 204 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2027
  • StanZakończona
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Pamięć o Jakości

  • OgrzewanieOgrzewanie podłogowe

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane112 m²
  • Typ projektuNowoczesny
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Certyfikat energetycznyA
  • CEE EmisjaA