Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów photo 17 zdjęć
Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów photo 2
Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów photo 3
Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów photo 4
Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów photo 5

Nowa nieruchomość Residencial Arcipreste de Hita w Lwów

od 140 500 

od 1 653  / m²

Léon, Lwów, La Chantría - La Lastra, Calle San Vicente Mártir, 10

Ref: 69470

Dodaj do ulubionych
2026Rok oddania
W budowieStan
85 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Residencial Arcipreste de Hita

Oferujemy sprzedaż mieszkań w sercu León, w atrakcyjnej lokalizacji. Nasza nieruchomość to odnowiony kompleks mieszkaniowy, który zapewnia nowoczesne udogodnienia oraz komfortowe warunki życia.

Zalety nowych budynków Residencial Arcipreste de Hita

Residencial Arcipreste de Hita składa się z 30 mieszkań o 2 i 3 sypialniach oraz 5 apartamentów typu loft. Mieszkania mają powierzchnię od 79 m² do 92 m², a ich ceny mieszczą się w przedziale od 140 500 € do 178 700 €. Każdy lokal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić jak największą wygodę oraz estetykę pomieszczeń.

Życie w mieście León

León to miasto pełne życia, idealne do zamieszkania zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących sobie wygodę mieszkania w pięknej okolicy. Lokalizacja przy Calle San Vicente Mártir oferuje dogodny dostęp do wszelkich udogodnień miejskich oraz atrakcji kulturalnych.

Nieruchomości

od 85 od 140 500 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek13
  • Zakres cen140 500 € - 181 900 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2026
  • Data odbioruI Trimestre
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane85 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Base

    Certyfikat energetyczny

    • Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania