Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas photo 19 zdjęć
Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas photo 2
Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas photo 3
Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas photo 4
Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas photo 5

Nowa nieruchomość Los Balcones de la Vega w Alcobendas

od 475 000 

od 5 864  / m²

Madryt, Alcobendas, Alcobendas Centro, Bulevar Salvador Allende , 15

Ref: 23366

Dodaj do ulubionych
2024Rok oddania
ZakończonaStan
81 m²m2 zabudowane

Projekt obejmuje 22 mieszkania z 2 sypialniami i 2 łazienkami, które wyróżniają się spektakularnymi tarasami, idealnymi do spędzania czasu z rodziną. Dodatkowo dostępne są 4 mieszkania na parterze z 1 sypialnią oraz 2 apartamenty na poddaszu z 2 i 3 sypialniami. Wszystkie lokale są zorientowane na południe i oferują nowoczesną kuchnię zintegrowaną z salonem. Przestronność widoków oraz doskonała orientacja mieszkań sprawiają, że projekt ten jest niepowtarzalny.

Nieruchomość w Los Balcones de la Vega

Nowoczesne mieszkania w Los Balcones de la Vega to połączenie funkcjonalności i estetyki. Dogodna lokalizacja w Alcobendas sprawia, że to miejsce jest niezwykle atrakcyjne dla potencjalnych właścicieli, oferując różnorodne możliwości w przedziale cenowym od 475 000 € do 495 000 €.

Zalety nowych budynków Los Balcones de la Vega

Budynek wyróżnia się nowoczesnym designem i starannością wykonania. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi dokładnie 81 m², co zapewnia komfort i przestronność. Dwusypialniowe rozwiązania mieszkaniowe gwarantują wygodę dla mniejszych rodzin czy osób poszukujących dodatkowej przestrzeni.

Życie w mieście Alcobendas

Mieszkanie w Alcobendas oferuje mieszkańcom nie tylko doskonałą infrastrukturę, ale również bliskość do licznych udogodnień kulturalnych i rozrywkowych. Doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą Madrytu czynią to miejsce idealnym do życia zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących dynamiczny tryb życia. Bulevar Salvador Allende, gdzie znajduje się inwestycja, to doskonała lokalizacja dla tych, którzy chcą łączyć spokojne życie z dostępem do wszelkich potrzebnych usług.

Nieruchomości

od 81 od 475 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek2
  • Zakres cen475 000 € - 475 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2024
  • Data odbioruII Kwartał