15 zdjęć

Obra nueva Toneleros en Alhaurín de la Torre (Revista)
od 800 000 €
od 2 909 € / m²Malaga, Alhaurín de la Torre, Manantiales - Lagar - Cortijo, Calle Toneleros, 48
Ref: 167100
Nieruchomość w Toneleros
Nowoczesny dom jednorodzinny w prestiżowej okolicy Malagi, oferujący zachwycające widoki na zatokę i góry. Nieruchomość o powierzchni 275 m² rozciąga się na trzech poziomach. Na parterze, o powierzchni 84 m², znajdują się miejsce na trzy samochody, schowek oraz pomieszczenie techniczne. Pierwsze piętro to główne wejście, które prowadzi do holu z toaletą oraz pojemną szafą. Dalej znajduje się przestronny salon, jadalnia i kuchnia zajmujące łącznie 90 m², z dużymi oknami oferującymi zapierający dech w piersiach widok na zatokę Malaga. Z tego poziomu prowadzi wyjście na werandę o powierzchni 50 m², ogród oraz nowoczesny basen. Na tym samym piętrze dostępny jest pokój gościnny z łazienką oraz bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Górne piętro zajmują trzy główne sypialnie, z których każda oferuje panoramiczne widoki dzięki dużym oknom, a także posiada wbudowane szafy lub garderoby. Łazienki przy wszystkich sypialniach wyposażone są w okna dachowe pozwalające na całkowite otwarcie pryszniców na zewnątrz.
Zalety nowych budynków Toneleros
Budynki wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, w tym dużymi płytkami porcelanowymi na posadzkach, lakierowanymi drewnianymi stolarkami oraz wewnętrznie wykończonymi szafami. Stolarka aluminiowa z przegrodą termiczną oraz zaawansowany system aerotermii z uzupełniającą instalacją solarną to tylko niektóre z licznych atutów. Cena nieruchomości wynosi 800 000 €, co sprawia, że jest to wyjątkowa okazja w tej lokalizacji.
Życie w mieście Alhaurín de la Torre
Zamieszkanie w Alhaurín de la Torre to doskonała okazja, by połączyć życie w spokojnym otoczeniu z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja oferuje świetne połączenia komunikacyjne, a otoczenie naturalne i liczne atrakcje rekreacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin ceniących sobie komfort i wysoką jakość życia.