18 zdjęć

Sprzedaż mieszkania w Piso en Urbanizacion Cortesin s/n, Casares Golf - Casares del Sol, Casares, Casares
576 000 €
4 571 € / m²Malaga, Casares, Casares Golf - Casares del Sol, Piso en Urbanizacion Cortesin s/n, Casares Golf - Casares del Sol, Casares
Ref: 512535
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
126 m²m2 zabudowane
101 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane126 m²
- m2 użytkowe101 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Casares, Casares Golf - Casares del Sol, Piso en Urbanizacion Cortesin s/n, Casares Golf - Casares del Sol, Casares
Going to this location!Loading...