11 zdjęć

Venta de piso en Valle Romano Golf, Estepona
345 000 €
3 286 € / m²Malaga, Estepona, Valle Romano Golf
Ref: 391243
Ten nowoczesny kompleks rezydencjalny oferuje 135 mieszkań z 2 lub 3 sypialniami, zlokalizowanych w malowniczym miejscu w pobliżu znanego klubu golfowego w Esteponie. Ceny mieszkań wahają się od 287 000 € do 557 000 €, a powierzchnia użytkowa wynosi od 105 m² do 170 m². To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu i nowoczesności.
Dzięki południowej ekspozycji, mieszkania są jasne i pełne naturalnego światła. Szczególnie wyróżniają się lokale na parterze z pięknymi ogrodami oraz apartamenty na najwyższych piętrach z solarium, które umożliwiają pełne korzystanie ze słońca i podziwianie wyjątkowych zachodów słońca w Esteponie.
Osiedle oferuje imponujące udogodnienia, w tym basen z przestrzenią do opalania, nowoczesną siłownię oraz ogrody z lokalnymi roślinami, które podkreślają uroki mieszkania w unikalnym miejscu, jakim jest Estepona. Całość znajduje się w zamkniętym obszarze, gwarantującym bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- NazwaVI-3 -1 -2 -A
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane105 m²
- m2 użytkowe73 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia tarasu22 m²
Base
- Łączna liczba nieruchomości135