13 zdjęć

Obra nueva Isidora Living en Estepona (Revista)
od 669 500 €
od 5 822 € / m²Malaga, Estepona, Estepona Pueblo, Calle Carlos Cano
Ref: 56777
Nieruchomość w Isidora Living
Odkryj doskonałą okazję dla tych, którzy chcą mieć wszystko w jednym miejscu. To wspaniałe osiedle, położone zaledwie 5 minut od centrum i urokliwych plaż, jest idealną opcją zarówno dla osób szukających stałego miejsca zamieszkania, jak i dla tych, którzy pragną drugiego domu nad morzem lub lukratywnej inwestycji.
Zalety nowych budynków Isidora Living
To osiedle będące w budowie obejmuje łącznie 102 starannie zaprojektowane apartamenty i penthouse'y zapewniające maksymalny komfort na powierzchni 115 m². Każda nieruchomość ma 3 sypialnie i wyróżnia się wysoką jakością architektury, efektywnością energetyczną i zrównoważonym rozwojem. Strefy wspólne są wyjątkowe, oferując rozległe ogrody, dwa baseny, plac zabaw dla dzieci, strefę grillową oraz specjalnie przeznaczone miejsca do coworkingu, idealne do pracy w nowoczesnym i relaksującym otoczeniu.
Każda rezydencja obejmuje miejsce parkingowe w podziemnym garażu, z dodatkową zaletą niektórych posiadających pomieszczenie magazynowe.
Życie w mieście Estepona
Ten kompleks zapewnia niezrównane doświadczenie w jednym z najbardziej dynamicznych obszarów regionu. Ciesz się wyjątkowym stylem życia w przyjaznej społeczności, gdzie każdy detal został zaprojektowany, aby zapewnić komfort i dobre samopoczucie.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen669 500 € - 669 500 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości115 m² - 115 m²
- Rodzaje właściwościMieszkania
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruIV Kwartał
- StanW budowie
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane115 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Cerca de:
- Odległość do lotniska43.00 km