12 zdjęć

Sprzedaż mieszkania w Calle Eugenio Gross , 18, Málaga
528 000 €
4 513 € / m²Malaga, Málaga, Bailén - Miraflores, Calle Eugenio Gross , 18
Ref: 254277
Metropolitan HomesKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
7Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
117 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
Dane nieruchomości
- KompleksMetropolitan Homes
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro7
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane117 m²
Adres
Malaga, Málaga, Bailén - Miraflores, Calle Eugenio Gross , 18
Going to this location!Loading...