15 zdjęć

Venta de piso en Piso en Pasaje Martínez de la Rosa, Suárez, Málaga, Málaga
320 000 €
3 765 € / m²Malaga, Málaga, Bailén - Miraflores, Suárez, Piso en Pasaje Martínez de la Rosa, Suárez, Málaga
Ref: 509738
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
85 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane85 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Málaga, Bailén - Miraflores, Suárez, Piso en Pasaje Martínez de la Rosa, Suárez, Málaga
Going to this location!Loading...