8 zdjęć

Obra nueva Golden View II en Manilva (Revista)
od 562 750 €
od 4 431 € / m²Malaga, Manilva, Chullera, Avenida Sierra Nevada, 10
Ref: 56774
Nieruchomość w
Życie składa się z drobnych chwil i intensywnych doznań.
Druga faza to ekskluzywny rozwój mieszkaniowy obejmujący 16 domów szeregowych, każdy z trzema sypialniami, ulokowany w uprzywilejowanym miejscu w pobliżu Bahía de las Rocas, na Costa del Sol, w prowincji Málaga. Lokalizacja ta oferuje niezrównane widoki na morze, Gibraltar oraz wybrzeże Maroka, dzięki czemu jest to idealne miejsce do cieszenia się prawdziwym śródziemnomorskim stylem życia.
Zalety nowych budynków
Wspomniane domy charakteryzują się powierzchnią użytkową od 123 m² do 127 m², co zapewnia wygodną i przestronną przestrzeń życiową. Każdy dom wyposażony jest w podziemia, tarasy oraz solaria, a prywatne ogrody stanowią dodatkowy atut tej unikalnej nieruchomości. Wszystkie jednostki zapewniają garaż z miejscem na dwa pojazdy i oferują dostęp do wspólnych stref pierwszej fazy projektu.
Życie w mieście Manilva
Ceny wahające się od 527 000 € do 717 000 € odzwierciedlają prestiż tej lokalizacji. Manilva to idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć spokój śródziemnomorskiej scenerii z dogodnym dostępem do miejskich udogodnień. Mając na uwadze wszystkie zalety tej nieruchomości, Kompleks mieszkalny to niewątpliwie wyjątkowa okazja do inwestycji i zamieszkania na wybrzeżu Costa del Sol.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek2
- Zakres cen562 750 € - 604 750 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości127 m² - 127 m²
- Rodzaje właściwościSzeregowe domy
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruII Kwartał
- StanZakończona
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane promocji
- BezpieczeństwoOsiedle zamknięte
Pamięć o Jakości
- Sanitarios y BañosPlato de ducha, Lavabo suspendido, Revestimiento cerámico