13 zdjęć

Obra nueva Villa Flora en Manilva (Revista)
od 1 100 000 €
od 3 143 € / m²Malaga, Manilva, Chullera, Avenida sierra morena, 32
Ref: 167054
Nieruchomość w Villa Flora
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością zlokalizowaną w nadmorskiej okolicy Manilva na Avenida Sierra Morena. Ta przestronna willa oferuje 350 m² doskonale zaprojektowanej przestrzeni i dostępna jest w przedziale cenowym 1 080 000 €.
Zalety nowych budynków Villa Flora
Villa Flora to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie. Każda jednostka posiada cztery przestronne sypialnie, co czyni ją idealnym miejscem dla rodziny. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz bliskość plaży czynią tę ofertę niezwykle atrakcyjną dla osób szukających harmonii i wygody.
Życie w mieście Manilva
Manilva, z jego dynamizmem i urokiem, oferuje mieszkańcom bogatą gamę rozrywek, miejsc do wypoczynku oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę. Znajdziesz tu zarówno urokliwe stare miasto, jak i nowoczesne udogodnienia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane350 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiEn trámite
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Malaga, Manilva, Chullera, Avenida sierra morena, 32
Going to this location!