20 zdjęć

Venta de ático en Calle Tramo de Unión, Marbella
315 000 €
2 864 € / m²Malaga, Marbella, Elviria-Cabopino, Rezerwat Marbella, Calle Tramo de Unión
Ref: 455535
PenthousePodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
110 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane110 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- CEE EmisjaE
- Emisje21.14 kg CO2/m² year
- Zużycie energii112.06 kwh/m² year
Adres
Malaga, Marbella, Elviria-Cabopino, Rezerwat Marbella, Calle Tramo de Unión
Going to this location!Loading...