20 zdjęć

Venta de piso en Urbanizacion Reserva 2 Fase, 34, Marbella
285 000 €
2 176 € / m²Malaga, Marbella, Elviria-Cabopino, Rezerwat Marbella, Urbanizacion Reserva 2 Fase, 34
Ref: 455687
MieszkaniaPodkategorie
2002Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
131 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2002
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane131 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Malaga, Marbella, Elviria-Cabopino, Rezerwat Marbella, Urbanizacion Reserva 2 Fase, 34
Going to this location!Loading...