20 zdjęć

Venta de piso en Calle del Mediterráneo, Marbella
1 275 000 €
5 903 € / m²Malaga, Marbella, Nowa Andaluzja, Los Naranjos, Calle del Mediterráneo
Ref: 459633
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
216 m²m2 zabudowane
127 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane216 m²
- m2 użytkowe127 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Marbella, Nowa Andaluzja, Los Naranjos, Calle del Mediterráneo
Going to this location!Loading...