34 zdjęcia

Obra nueva Cabopino Duplex en Marbella (Revista)
od 1 350 000 €
od 2 663 € / m²Malaga, Marbella
Ref: 67602
Nieruchomość w
Zlokalizowany w malowniczej miejscowości nadmorskiej, ten wyjątkowy apartament dwupoziomowy w Cabopino oferuje luksusowe życie w prestiżowym otoczeniu. Posiadając cztery sypialnie oraz przestronne wnętrze o powierzchni 507 m², ta rezydencja wyróżnia się rozległymi tarasami z bezpośrednim dostępem do ogrodu społeczności i imponującego obszaru basenowego, co umożliwia płynne przejścia do rozległych, piaszczystych plaż.
Wchodząc do apartamentu, goście witani są uroczym patio w stylu andaluzyjskim oraz tarasami przystrojonymi różnorodnymi miejscami do wypoczynku, co doskonale oddaje nadmorski klimat. Parter oferuje przestronną strefę dwupoziomową, obejmującą dwie sale wypoczynkowe, jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię, wszystkie z dostępem do tarasów. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, z których jedna jest z własną łazienką, oferujące obszerne szafy i miejsce do przechowywania.
Na niższym poziomie ogrodowym mieszczą się dodatkowe dwie sypialnie, każda z dostępem do tarasu. Ważne cechy obejmują klimatyzację w całym mieszkaniu, wbudowane szafy oraz bezpośredni dostęp do plaży i portu. Z lokalnymi udogodnieniami oraz plażą w zasięgu krótkiego spaceru, ta nieruchomość stanowi idealną okazję do życia nad morzem w jego pełnym wymiarze.
Zalety nowych budynków
Nieruchomości w nowo budowanych kompleksach w Kompleks mieszkalny charakteryzują się nowoczesnym designem oraz najwyższym standardem wykończenia. Każda z rezydencji zaprojektowana jest z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując domownikom dostęp do luksusowych udogodnień i wyjątkowych widoków.
Życie w mieście Marbella
Marbella, znane ze swojego klimatu, oferuje styl życia łączący komfort i elegancję. Łatwy dostęp do kultury, gastronomii i rozrywki sprawia, że życie w tej okolicy jest atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.